Ka raskeid kõnelusi saab teha lihtsaks...

Upsteem.com uudiskiri November 2012, nr 2
www.upsteem.com - lihtsalt kasutatav intranetilahendus, mis pakub võimalusi personalihindamiseks ja koostööks. Loodame, et leiate uudiskirjast mõndagi huvitavat. Tänudega upsteem.com meeskond. 

Vaata VIDEOT!

Mõnikord on raske asju otse öelda. Mõnikord ei ole see ka viisakas.

Kuidas siis öelda raskeid asju, millele tugineda?

Kõige parem on muidugi nendest rääkida omavahel ja nelja silma all. Usalduslikult. Aga kas sa tead, et kõik on korras? Äkki paistab ainult sulle, et asjad on enam - vähem, sinu kolleegidel ja klientidel on hoopis teine mulje. 

Upsteemis saad läbi viia 360 kraadise tagasiside küsimustiku ning võid kindel olla et kõik on korras!

Küsi tootetutvustust ja hinda!

Upsteem pakub rohkelt võimalusi tagasisideks ja personalitöö korralduseks ning organisatsiooni teabekorralduse juhtimiseks! 

Küsi täpsemalt võimaluste kohta...

Talendijuhtimine, mis see on?


Tiiu. Eesti Nukuteatri muuseumi vanim nukk. Vaata täpsemalt:
http://www.nuku.ee/muuseum/ekspositsioon/ 

Talendijuhtimine tundub olevat moesõna juhtimises. See ei ole tegelikult aga ei mahukas ega ka mitte keeruline kontseptsioon. Talendijuhtimine on ei ole mahukas ja keeruline kontseptsioon. Lisaks me usume, et talendijuhtimine on midagi sellist, mida noored ja arenevad ettevõtted teevad nagunii. Raskusi valmistab talendijuhtimine aga vanematele ja väljakujunenud ning formaliseeritud organisatsioonidele.

Talendijuhtimise lühikursus:

  • Vii läbi regulaarseid tagasiside küsimustikke ja arenguvestlusi, me aitame selle korraldamisel :-)
  • Ehita oma küsimustikud nii, et nendes oleks tähelepanu all nii edu ülesannete täitmisel kui kaiga töötaja arengu potentsiaal ja õppimisvõime;
  • Mõtle läbi, milliste ametikohtade kaudu inimesed Sinu organisatsiooni sisenevad, kuidas nad võiksid areneda vertikaalses hierarhias ja kuidas töötajad võiksid areneda oma ametikohal;
  • Hoolitse, et Sinu organisatsiooni tipp-tegijatel oleks piisavalt väljakutseid pakkuvaid ülesandeid, lase neil ise valida osad tegevused - küllap need ongi kõigile olulised.

Ja ongi kõik. Kui Sa ei usu, et sellest piisab, LOE TÄPSEMALT...


Sotsiaalne intranet teeb sisesuhtluse lihtsaks!


Eelmisest sajandist on pärit arusaam, et infot jagab ja valdab ainult juhtkond ja tema valitud isikud. Kaasaegne intranet võimaldab juhtida kommunikatsiooni organisatsiooni sees.Täna julgustame infovahetust ka organisatsiooni osakondade ja gruppide sees. Upsteemis on Sinu kaasaegne intranet juba valmis. Koos grupisuhtluse ja siseste uudiskirjadega - olgu koolituseks või info jagamiseks...

LOE TÄPSEMALT... 


Ole kursis!

Facebook

http://facebook.com/upsteem Laigi meid ja ole kursis jooksva info ning uuendustega meie FB leheküljel! Jagame ka viiteid valdkonnas olulistele artiklitele.
Upsteem BLOG RSShttp://www.upsteem.com/uudised/ Meie blogi kaudu pääsed ligi täpsematele üevaadetele talendijuhtimise tehnoloogiatest ja süsteemi uuendustest.

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: