Innove ja Upsteem'i projekt

2017. aasta algul kuulutas SA Innove välja hanke haridusasutuste juhtide ja õpetajate kompetentside hindamise ning tagasisidestamise tarkvarasüsteemi hakimiseks. Upsteem.com-il on hea meel teatada, et oleme võitnud selle hanke ja järgnevad 2 aastat teeme tihedat koostööd SA Innovega projekti edukaks läbiviimiseks. Mõlemad ettevõtted ühtlasi asuvad Ülemiste City linnakus, Lõõtsa tänaval.
Mis see on?

Hange haridusasutuste juhtide ja õpetajate kompetentside hindamise ning tagasisidestamise tarkvara süsteemi kasutusõiguse hankimiseks on seotud Õpetajate ja koolijuhtide arengu toetamise (ÕKPAT) projektiga, mis lähtub "Elukestva õppe strateegia 2020" kavast. Selle kava kohaselt on õpetajate ja haridusasutuste juhtide täiendusõppe võtme-eesmärk tagada juhi ja õpetaja rolli ümbermõtestamine vastavalt muutunud õpikäsitlusele.

Mis toimub?

Upsteem-i roll tehnilise tagasidestamise tarkvara lahenduse pakkujana on olla abiks koolijuhtide täiendusõppesüsteemi nüüdisajastamisel. Järgneva kahe aasta jooksul saavad hinnatud ja tagasisidestatud 7500 koolijuhti ja õpetajat ligikaudu 90st koolist.

Mis pärast saab?

Ajaga muutuvad paljud asjad, miks peaks ka meie haridusüsteem protsessist maha jääma. Et kool oleks hea ja turvaline koht, kus kasvada, õppida ja areneda, peavad noori juhtivad inimesed ka juurde õppima ja tundma oma tugevusi ja nõrkusi. Koos parendame Eesti koolielu, nii õptajate kui ka õpilaste jaoks!

Loe õpetajate ja koolijuhtide professionaalse arengu toetamisest siit.

Kommenteeri:

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: